Apartmány Chorvatsko

Apartmány Chorvatsko

Apartmány v Chorvatsku patří k nejoblíbenější zdejší formě ubytování. Celé Chorvatsko a každá destinace je plná apartmánů, které jsou k dispozici na pronajmutí

Často se dá ,,vyjet´´ a zkusit ubytování v soukromí neboli apartmány vyhledat tzv. ,,naslepo´´ ,ale musíte také počítat s tím, že může nastat problém, v létě najít apartmán, který by plně vyhovoval vašim požadavkům jako jsou: blízko u moře, balkón na mořskou stranu, polopenze atd. může být nesplnitelný úkol. Proto je dobré zamluvit si apartmán ještě před výjezdem.

 

Ubytování v apartmánech má tu velkou výhodu, že kontakt mezi vámi a hostitelem je osobnější (nikoliv jako v hotelu) a kdykoliv něco potřebujete majitel vám většinou ochotně pomůže a poradí. K dispozici v apartmánu by také měla být vlastní kuchyňská linka, s příbory, mikrovlnou troubou a kamny, na kterých si můžete pokrmy připravovat sami. Také se dá s Chorvaty dobře smlouvat na ceně a délce vašeho pobytu.

 

Cena za kterou se dá průměrně pořídit ubytování v nějakém slušném apartmánu v Chorvatsku se pohybuje v hlavní sezóně a na známějších destinacích okolo 17 € / 1 osoba na noc za velmi solidní ubytování, často i se snídaní, nebo polopenzí.

 

Samozřejmě k dispozici jsou i bungalovy, kde se dá ubytování sehnat daleko levněji, ale často jsou velmi daleko od moře, bez balkónu a bez jídla.Co se týče hotelů v Chorvatsku je jich tu velmi poskromnu, v cílových destinacích se nacházejí z pravidla tak 2-3 a jsou oproti apartmánům zbytečně předražené.

Dnešní počasí v Chorvatsku
Více
Počasí v Pula Pula
°C / °C
počasí Pula
Počasí v Poreč Poreč
°C / °C
počasí Poreč
Kurz Chorvatské měny

1 EUR = 25,385
1 HRK = 3,381
Aktuální kurz 15. 10. 2021

Navštivte také

Apartmány v Chorvatsku patří k nejoblíbenější zdejší formě ubytování. Celé Chorvatsko a každá destinace je plná apartmánů, které jsou k dispozici na pronajmutí

Chorvatsko je stále jednou z nejoblíbenější zemí kam jezdí čeští turisté trávit svojí dovolenou. Ovšem zjistit si informace o ubytování v Chorvatsku je poměrně těžké, pokud tedy nemáte nějaké přímé kontakty na majitele objektů, či hotelů.

Proč si vybrat za vaší cílovou destinaci právě dovolenou v Chorvatsku a kam se přesněji vydat? Jeden z hlavních důvodů je klid, který zde panuje, země je v poslední době jak finančně tak ekonomicky celkem v slušném průměru na rozdíl od Řecka, které se topí v dluzích, nebo Egypta, kde zuří nepokoje. Lidé zde jsou velmi milý a k turistům vždy velmi vstřícní a ochotní.